1-PACK Čistička Vzduchu Filter pre Dyson Stôl Čistička, Dyson Čistý Cool Link Stôl DP01 DP03, Dyson Čistej Teplej+Pohode HP00 HP01 HP02 HP03

s731

€27.99

Nový produkt

Všetky čistička vzduchu značky a modelu názvy sú registrovanými ochrannými známkami čistička vzduchu výrobcov. To nie je Dyson ® OEM produkt a nie sú pokryté v rámci Dyson ® záruka výrobcu.Na Dyson ® značky, názvy a logá sú registrované ochranné známky ich príslušných vlastníkov. Akékoľvek použitie Dyson ® názov značky alebo modelu označenie pre tento produkt je určený výlučne pre účely preukázania kompatibility.

◎Kompatibilné s Modelmi: pre Dyson S ure Hot+Cool Link Čistička Vzduchu HP00 HP01 HP02 HP03 Dyson Čistý Cool Link Stôl Čistička Vzduchu DP01 DP03 ◎Výrobcu mená a čísla sa používajú pre referenčné účely. ◎ KVALITNÝ vzduchový FILTER, ktorý môže nahradiť Dyson ® čistička vzduchu Filter. Získajte späť mať čistý vzduch dýchať znova! ◎ ZDRAVŠÍ ŽIVOTNÝ ŠTÝL! Nikto nechce, dýchame znečistený vzduch v ich domácnosti, a ak nemáte čistý vzduch filter, ktorý bude presne to, čo budete robiť! Výmena filtra pomôže vyčistiť vzduch, čistička je vzduch a umožňujú pre zdravší životný štýl! Tento filter pomáha udržať náš domáci prach, peľ a spóry plesní. ◎ JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA, takže sa môžete dostať späť na čistenie, akonáhle je to možné! Jednoducho odstrániť váš starý filter a dať tento zbrusu nový, v ňom je miesto. Nahrádza # 968125-03 HEPA Filter. ◎ UŠETRIŤ PENIAZE použitím nový vzduchový filter. Keď je vzduch čistička má upchaté alebo znečistený vzduchový filter, môže spôsobiť to, aby viac pracovali, ktorá skončí až bolí váš účet za elektrinu. ◎ ZARUČENÁ SPOKOJNOSŤ, pretože o 7 deň plný peniaze, bankové záruky a dôveryhodný Myslíte, že Rozhodujúce záruky. Sme si tak istí, v našich produktoch, ktoré nemáme žiadny problém dať si každý cent späť, ak nie ste spokojný s vašim nákupom. ◎ Vymeniť každých 3-6 mesiacov pre optimálne využitie.

◎Balík obsahuje: 1 x uhlím HEPA Filter .

Prosím, skúste na meranie veľkosti príslušenstvo pred nákupom, a nájdete veľkosť produkty uvedené na obrázku nižšie, ak je chyba na 3-5mm, môžete si ho kúpiť bezpečne. Typ produkty získané z našej veľkoobchodníci nie je presný na 100%, len pre referenčné účely.

Poznámky: 1 palec=2.54 cm

Štítky: dyson v6, vzduch ozón, dyson filter hepa, ovládacie prvky daikin, cena dyson hot pohode, dyson močiar chladič, dyson filter čistý, elektrostatické uhlíkovým filtrom, , dyson čistý pohode filtre, ventilátor dyson

Čistička Vzduchu Typ Časti HEPA Filter
veľkosť produktu 18.0cmx21.3cmx15.0cm(7.09"x8.39"x5.91")
Kompatibilné s Dyson HP00 HP01 HP02 HP03 DP01 DP03
Porovnať Časti # 968125-03
Číslo Modelu H119
Druh Čistička Vzduchu Časti
Package Zahrnuté 1 x Aktivované arbon HEPA Filter
Názov Značky HIHEPA

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty