Reilim pre lightning konektor HDMI VGA adaptér pre Apple Audio AV Viacerých Digitálny Adaptér Konektor pre iPhone X 8 pre ipad ios

s53566

€13.70

-2.42

€16.12

-15 %

Nový produkt

Ako používať?

Zapojte nabíjačku do prevodník napájanie, potom pripojte displej hdmi, vga, audio a iné výstupné zariadenia. Po pripojenie úspešné, telefón zobrazuje stav nabíjania. To bude rýchle veríš" a kliknite na tlačidlo Dôvery" sa zobrazia na displeji na niekoľko sekúnd.

popis produktu

Pad, phone5/5s/5c/6/6/6puls/7/7puls HDMI HD+VGA Video+3.5 Audio Splitter/Konverzie Linke, (môže byť použité súčasne alebo po jednom) Plug and Play, bez akejkoľvek potreby Nastaviť silnú a stabilnú kvalitu kompatibilný so všetkými IOS systémy. Automatické online upgrade.

Produkt výhoda: Dokonale kompatibilné s iOS systém

Vlastnosti produktu: môžete pripojiť Telefón k HDTV. Dosiahnutie plnej digitálnej fotografie, podpora 1080P, č. útek z väzenia, priama podpora výstupu. Vlastnosti produktu: 8PIN Apple rozhranie, vhodný pre Apple mobilné telefóny, na dosiahnutie malej obrazovke z Apple mobilného telefónu ak chcete zväčšiť, projekt obsahu z mobilného telefónu na obrazovke TV, iné veľké obrazovky multimediálne obrazovky. Platné scény: hrať hry (malý displej sa stáva veľká obrazovka); sledovať filmy (malý displej sa stáva veľká obrazovka); sledovať fotografie (malý displej sa stáva veľká obrazovka); prehrávanie skladieb (malý displej sa stáva veľkou obrazovkou)

Štítky: besiuni lightning adaptér hdmi, otg lightning hub, ipad rj45, kolíkový adaptér 8pin, vga hdmi, iphon jack, cabl iphon, hodiny teplota napätie, fone lightning adaptér, vysoko nohu plavky

Výstupné Rozlíšenie 1080p
Materiál Hliníkové Zliatiny
Rozhranie VGA & HDMI & AV/Audio
Aplikácia pre iPhone pre iPad
Dĺžka Kábla 10.5 cm
Pôvod SG(Pôvodu)
Číslo Modelu 4in1 VGA adaptér
farba STRIEBRO

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty