Štandardné Meridian Akupunktúrne Body Grafu a ZhenJiu Moxování Acupoint Masáž Graf na Hlavu, Ruky, Nohy, Telo, Starostlivosť o Zdravie

s112

€6.18

-2.05

€8.23

-24 %

Nový produkt

Súvisiace položky:

Štandardné Meridian Akupunktúrne Body Grafu a ZhenJiu Moxování Acupoint Masáž Graf na Hlavu, Ruky, Nohy, Telo, Starostlivosť o Zdravie

Skutočné tlače: Pôvodné odborné publikácie

Tlač jasné, nádherné vzory, odborné vysvetlenie

Položky: 1) Akupunktúra Graf pre Človeka: 3ks/nastaviť + poznámky zoznam Veľkosť každý Graf: 878*580 MM 2) Akupunktúra Graf pre Človeka: 3ks/nastaviť + poznámky zoznam Veľkosť každý Graf: 878*580 MM 3) Vedúci graf pre Masáž: 1page 1000*530MM 4) Vedúci graf pre Masáž: 1page 1000*530MM 5) Vedúci graf pre Masáž: 1page 1000*530MM Papier Materiál: Natieraný papier Poznámka: Zvyčajne sme sa zložiť graf pre zásielky, budeme ho zabaľte do škatule. To spôsobí, že niektoré Zaniknúť na grafe. Ak kupujúci chcete Valcové obale na ochranu graf dobre, prosím, mieste, poradí, spolu s Valcovou box.

Spätná väzba :

1) Vaša odozva je veľmi dôležité, aby nás, prosím trvať niekoľko sekúnd, opustiť skvelú spätnú väzbu, ak ste spokojný s našim výrobkom alebo službou, veľmi pekne vám ďakujem !

2) Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby.

3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovanie náladu tu.

4) Pls nikdy nenechávajte záporná spätná väzba pre nás, pretože neskoro prísť dátum. Pretože je mimo našej kontroly.

Ďakujeme!

Medzinárodná Doprava: 1. Máme loď po celom svete. 2. Tovar vám bude dodaný do 3-7 pracovných dní, akonáhle sa vaša Platba je Overená. Niekedy bude dátum oneskorené kvôli nedostatku. Avšak, budeme vás informovať prostredníctvom e-mailu. 3. Dodacia lehota: nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Ak chcete rýchlejšie prepravu, prosím, zvoľte EMS/DHL/Fedex/UPS, ako váš dopravný prostriedok s. 1) Ak ste nedostali položka na Čas Doručenia , Prosím, kontaktujte nás e-mailom alebo AlieExpress správy. Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky ,normálne, vaše mailová byť odpovedali do 24 Hodín. Ak ste stále nenašli dostal odpoveď po 24 hodín, prosím, skontrolujte spam z vašej e-mailovej schránky. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám najlepšie riešenie prostredníctvom komunikácie. 2). Máme loď na Spaldovka.sk' adresu LEN. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v Spaldovka.sk je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť. 4. Vzdialenej Oblasti Príplatok : Ak je vaša adresa patria do Vzdialenej Oblasti. Máme právo požadovať, aby ste zaplatiť dodatočné Vzdialenej Oblasti za Príplatok opäť aj vy sa už skončil svoju platbu z vašej objednávky.

Platobné Podmienky: 1. Uprednostňujeme Escrow . 2. Pretože fotografie dôvod, obrázky sú len pre referenčné účely. Vezmite prosím na položku získate ako štandard. 3. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, aké dodatočné náklady, bude pred kúpou.

Vrátenie a Vrátenie(venujte Prosím pozornosť na tieto položky) : 1. Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 7days po položka prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté. Položky sa vrátil po 7 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu. 2. Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie. 3. Prosím repack položky opatrne. Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné. V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná. Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné. 4. Ak je položka zistí chybný, tovar vám bude zaslané späť kupujúcemu na náklady kupujúceho. Položky vrátený bez čísla RMA budú odmietnuté a vrátené odosielateľovi. Kupujúci je zodpovedný za Všetky Návrat Poštovné a Prepravné náklady. Kupujúci je zodpovedný za dodatočné prepravné náklady na položky, ktoré sú vrátené odmietol a/alebo nedoručila. Neprijímame žiadne vráti bez povolenia číslo na obale alebo etikete sa vrátil v roku. 5. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Pripomienky: 1. Predávame všetky značky nových položiek priamo z továrne v Číne. Garantujeme, že naše výrobky sú úplne nové. Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby. 2. Robíme starostlivosti o našich zákazníkov. Garantujeme 100% spokojnosť zákazníka. Ak položka nie je, ako je popísané alebo chybné, keď dostanete sa nám ju nahradí to pre vás bez ďalších poplatkov. 3. Prosím, kontaktujte nás s prípadnými komentáre, otázky alebo návrhy, ktoré môžete mať, my vám radi pomôžeme. 4. Pre kontrolu kvality my osobne prezrieť pre každý kus pred odoslaním. Všetky položky sú 100% nové a kontrolované. 5. Dúfame, rozvíjať silné, dlhodobých, vzájomne prospešný vzťah s vami. 6. Ak máte zaujímavé v našich produktov, prosím objednávku & platiť to teraz!

Štítky: mi moxování, striebro moxování, acupunctur, c5w špz, adhesivo moxování, Stielka Materiál, electroestimulador, c5w led bmw, nohy masáž bod, nohy massag

Názov Značky MEETCARE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty