8 Kvart Hydraulických jednočinný Jednotka 8 L Hydraulické Pump12V Kovové Nádrže Hydraulického Čerpadla pohonné Jednotky pre Dump Príves Automobilu

s11158

€168.97

-18.78

€187.75

-10 %

Nový produkt

Popis Produktu

8 Kvart jednočinné Hydraulické Čerpadlo Táto pohonná jednotka určená pre stredné a malé vysokozdvižnej plošiny, pomocou vysokého tlaku čerpadla, ac motor, viacúčelové integrované blok, hydraulický ventil, palivové nádrže a iné komponenty spojené do jedného. Znížená vysokozdvižnej plošiny pod kontrolou elektromagnetické vykladanie ventil, padajúce rýchlosť je kontrolovaná bulit-v vyvažovanie ventil. Back-up, manuálna unlaoding ventil sa používa na napájanie.To je široko používaný v stacker, samll a stredných zdvíhacia plošina a rôznych priemyselných odvetviach. Vysoká Kvalita Materiálu pre dlhú Životnosť Rýchle Spustenie Spoľahlivá Kvalita Jednoduché Ovládanie

Funkcie A Podrobné Údaje

【VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLU PRE dlhú ŽIVOTNOSŤ] vyzýva - Tento hydraulické pohonné jednotky úplné vysoko kvalitná konštrukcia s vysokou pevnosťou a tvrdosťou. Dobrá odolnosť proti opotrebeniu, odolné na použitie. 【RÝCHLY ŠTART] vyzýva - vysoko kvalitné hydraulické čerpadlo zabezpečuje rýchly štart každý čas a dlhodobom používaní obdobie, zníži intenzita práce, zlepšiť hydraulické trailer čerpadla efektivity práce. 【SPOĽAHLIVÉ a KVALITNÉ] vyzýva - elektrické hydraulické čerpadlo je postavené na posledný, a nádrž bola špeciálne navrhnutá nie crack & únik za ťažších podmienok. 【ĽAHKO ovládateľný] vyzýva - Tejto diere, prívesov, hydraulické čerpadlo vybavené ostatné hydraulické nástroje, môže vykonávať zdvíhanie, tlaku, typu, koleno, ohýbanie riadok, rovnanie, strihanie, montáž, demolácia a mnoho iných prác. 【ŠIROKÉ UPLATNENIE] vyzýva - hydraulika používajú v aplikáciách, kde rozšírenie hydraulického valca je potrebné, nákladné zadné dvere výťahu, nožnicový, výpisu prípojného vozidla, zdvihnite vozidlo, snežný pluh, vzdušné platformy, dopravné značky, na manipuláciu s materiálom. Poznámka: hydraulické čerpadlo súprava vybavená M18*1.5 konektor a prichádza s ďalšou SAE6 (9/16") konektory pre nahradenie podľa vašich aktuálnych potrieb. Návod na použitie: Podľa hydraulické princíp zapojenia, s čistou pripojenie hydraulických jednotiek a olej valec hadice. Podľa motor a silu elektromagnetického ventilu označené charakteristiky( ac, dc napätie je správne pripojený. ) Inching motorových rešpektujte všetky abnormálny jav. V pohony, bez záťaže, začať elektrické, krátke spustiť test, skontrolujte, či sú všetky časti hladký, určiť a správne po načítaní krok za krokom k normálnej prevádzky.

Špecifikácie

Materiál nádoby: Kovová Výtlak hydraulického čerpadla: 0.562-4.350 GPM (0.75-5.8 ML/R, Vzťahujú sa na všetky jednej pohonnej jednotky pre 4, 6, 8, 10 litrovú) Poistný ventil tlaku: 22 MPA (3200 PSI Max. Úľavu Nastavenie Pre Zvýšenú Zdvíhacie Sily na port) Menovitá rýchlosť: 2850R/MIN Výkon motora: 0.37-5.5 KW (Platné pre všetky jednej pohonnej jednotky pre 4, 6, 8, 10 litrovú) Motor napätie: DC12V Palivová nádrž: 8 L Jednočinný Power-Up/ Gravitácie Dole 1500 PS Max Úľavu Nastavenie na port B 8 Kvart Kovové Nádrže SAE # 1 Port, Horizontálna montáž Ručné prívesok s asi 15 noha (4,5 m) odstránenie kábel a začať elektromagnetický

Kľúčové Vlastnosti

Robustná a Odolná pretlak jednotky tlaku poistného ventilu hydraulických čerpadiel pre dump prípojného vozidla, aby sa zabránilo cez tlak, poškodenie alebo veľmi tlakom.

Rýchly Štart motora je postavené na posledný, a nádrž bola špeciálne navrhnutá nie crack & únik za ťažších podmienok.Tento vysoko kvalitné hydraulické čerpadlá zabezpečujú dlhú životnosť a rýchle štartovanie každý čas.

Nízka Hlučnosť Konštruované s vysokou kvalitou oleja cicať rúr, ktoré je potrebné čistiť často, náš dump trailer čerpadlo pracovať v low-noise stave.

Rýchle Olej Výstup Dokonalá náhrada čerpadla pre 12VDC riadené hydraulické systémy, hydraulické čerpadlo jednočinný určený pre horizontálnu montáž, schopné rýchle olej výstup.

Plne Zariadenia Vybavené 8qt kovové nádrže, káblové diaľkové ovládanie pre pohodlné diaľkové použitie, zmontovanom metrika konektor (M 18*1.5), a tiež prichádza s ďalšou SAE (9/16") konektor pre výmenu.

Široké Uplatnenie Hydraulické dump používajú v aplikáciách, kde rozšírenie hydraulického valca je potrebné, nákladné zadné dvere výťahu, rv vyrovnanie, nožnicový, výpisu prípojného vozidla, zdvihnite vozidlo, snežný pluh, vzdušné platformy, dopravné značky, na manipuláciu s materiálom, invalidný vozík vleky, atď.

Obsah Balenia

1× 8 Kvart Jednočinné Hydraulické Čerpadlo 1× Anglický Manuál Niekoľko Ich Príslušenstvo (Vrátane Konektorov)

Štítky: hydraulické rc truck, yqk, hydraul čerpadla, duté jack, rúry stlačte, hydraulický valec výťah, vody hydraulické, hydraulické power pack, vyklápač prípojného vozidla, uhol dopadu kľúča

Certifikácia CE
Menovitá rýchlosť
Názov Značky VEVOR
Materiál nádrže
Zdroj Napájania
Mount Horizontálna Montáž
Funkcia Power Up / Gravitácie Dole
Nádrž Kapacita
Čerpadlo Akcie
Pôvod CN(Pôvodu)
Výkon motora
Napätie motora
Druh hydraulické pohonné jednotky
Nádrž Priesvitný Zásobník

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty