Originálne Huawei TalkBand B6 Hovoriť Kapela B6 Bluetooth Smart Náramok Športové Náramky Dotykový AMOLED Displej Hovoru Slúchadlo Band

s1111

€113.63

Nový produkt

modname=ckeditor

100% Originálne Huawei TalkBand B6 Hovoriť Kapela B6 Bluetooth Smart Náramok Športové Náramky Dotykový AMOLED Displej Hovoru Slúchadlo Kapela Drop shipping

Pôvodné Huawei TalkBand B6

Odnímateľný Bluetooth Slúchadlo / All-deň Fitness Monitorovanie/ 3D Zakrivené Displej

Sú na sklade

O Kovový Remienok

sú maked z kovu a naozaj

funkcie

Inovatívne Odnímateľný Dizajn

Nielen štýlový náramok, HUAWEI TalkBand B6 tiež prijíma inovatívny dizajn. Keď detašovaných, hlavné telo sa zmení na jemný slúchadlo s zaoblený dizajn, dodáva ergonomical fit a pohodlie, takže môžete zvládnuť dlhé hovory s ľahkosťou.

Pozrite Sa, Potiahnite Prstom, Ako Sa Vám Páči

HUAWEI TalkBand B6 prichádza s 1.53-palcový AMOLED farby obrazovky, kde môžete skontrolovať počasie, správy, a naliehavé oznámenia na prvý pohľad. Môžete tiež potiahnite prstom nahor, nadol, doľava a doprava s multi-kvadrant UI kontroly. Vychutnajte si pohodlie a slobodu, ako sa vám páči.326 PPI 188*460 HD

Vždy Farby pre Váš Štýl

HUAWEI TalkBand B6 prichádza v 3 popruh možnosti s dobre myslel, že farby pre rôzne potreby. Na fluóroelastomérnych popruhy ponúkajú väčšie pohodlie a motivácia pre cvičenie, zatiaľ čo sofistikované kožený dizajn dopĺňa svoj elegantný štýl. Môžete tiež vybrať, Titanium Grey pre jeho dôstojný kovový lesk.

Inteligentný Spoločník

S HUAWEI TalkBand B6, nebudete chýbať žiadne dôležité hovory počas vašej kapely je správne pripojená k telefónu. Môžete skontrolovať ID volajúceho pri sebe na vašom zápästí a vyzdvihnúť to, ako slúchadlo pokračovať v hovory, keď ste zaneprázdnení, písať, alebo dochádzanie.

Stabilné Pripojenie

Vybavený s nízkou spotrebou energie, Bluetooth 5.2 SoC čip, HUAWEI TalkBand B6 využíva pokročilý algoritmus na dosiahnutie plynulého komunikácie s menej rušenia a väčšiu stenu-penetrácia capability1, takže môžete zostať v spojení bez vždy držíte telefón.

Jasné Kvalitu Hovoru

Kombinácia dual-mic tlmenia hluku a Huawei-vyvinuté 3A audio optimalizačného algoritmu, HUAWEI TalkBand B6 môžete vyzdvihnúť váš hlas s pozoruhodnou presnosťou a nízku latenciu. Identifikuje a znižuje hluk pozadia, aby zabezpečili, HD kvalitu hovoru, aj keď ste obklopení rušnej ulice alebo rušné kancelárie.

Veľké Batérií a Rýchle Nabíjanie

S energeticky efektívne Kirin A1, HUAWEI TalkBand B6 môže podporovať až 8 hours2 telefonovania. Back-to-Back konferenčné hovory sú už problém. Stačí sa 10 minút odpočinúť, a batéria sa refueled pre 4-hour2 hovor.

Kyslík, Nasýtenie Detekcie

HUAWEI TalkBand B6 zistí kyslíka saturation3 vo vašej krvi lepšie zvládať možné zdravotné problémy. Aj keď sa snažíme vo svojej kariére a živote, to vás chráni s informatívne údaje.

V reálnom čase, Tepová frekvencia

Či už ste cvičení alebo spí, HUAWEI TalkBand B6 sleduje váš reálnom čase, tepová frekvencia. Nielen vám pomôže analyzovať cvičenia a spánku rutiny, ale tiež vás varuje srdcovej frekvencie bude nad alebo pod normálne range4.

Spánok Monitorovanie

HUAWEI TruSleep™ 2.05 dôkladne záznamy váš spánok fázach, pričom aj občasné spanie do úvahy, aby lepšie analyzovať váš spánok skóre. S identifikačnými na šesť hlavných problémy so spánkom, poskytuje komplexné zlepšovacie návrhy, takže môžete zostať energický na pracovisku.

Odbúranie Stresu Partner

Keď život dostane stresujúce, ktorú potrebujete na odpočinok. HUAWEI TalkBand B6 poskytuje dýchanie tréning s užitočné usmernenie, vedenie si prestávku od svojho hektického života s jasnejšie a pokojnejšie stav mysle.

Pripravené pre Špeciálne Dni

Byť viac pripravené pre špeciálne dni v mesiaci. HUAWEI TalkBand B6 sleduje menštruácie dátumy vyslať premyslené reminders6, a pomôže vám lepšie pochopiť vaše cykly s dobre zaznamenané údaje.

Kompletné Vaše Fitness Ciele

HUAWEI TalkBand B6 záznamy denný krokov od miernej až vysokej intenzity a postavenie čas v troch jasné kruhy. Teda okrem vás motivuje k forme dobrej kondície návyky, je tiež upozorňuje, nie sedieť za nadmerný čas. Veľké ciele a malé zdravie tipy, má vás všetkých na ktoré sa vzťahuje.

Viaceré Aktívne Motivácia

Môžete ručne vybrať jeden zo siedmich cvičenie režimy záznamu tepovú frekvenciu, spálené kalórie, vzdialenosť beží a paces7, a ďalšie údaje, spravovať vaše fitness rutina. HUAWEI TalkBand B6 môžu tiež automaticky identifikovať vnútorné/vonkajšie prechádzky a running8 sledovať každý váš tréning, aj spontánny sprint.

Osobný Fitness Tréner

HUAWEI TalkBand B6 nielen presne sleduje vaše data9, ale aj poskytovať vedecké poradenstvo, návrhy. S Huawei Zdravie App ponúka viac ako 10 bežecké courses10, môžete hit svoje čiastkové ciele s väčšou ľahkosťou a menej riziko poranenia.

Vaše Premyslené Asistent

Stačí zvýšiť vaše zápästie, to pozorne osobný asistent je vždy stál. Získajte včas upozornení z SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a ďalšie sociálne médiá Aplikácie. Ovládanie hudby playback11 alebo pomocou Vzdialenej Shutter12 na nasnímajte fotografiu. Užite si svoj život s viac pohodlia a zábavy.

Špecifikácia

SizeDevice (Vrátane základne, nie vrátane stap): 56.87 x 22.61 x 12.50 mmEarphone: 47.30 x 20.00 x 12.48 mm*Produkt veľkosť, hmotnosť výrobku, a súvisiace údaje sú teoretické hodnoty len. Skutočné merania jednotlivých produktov sa môžu líšiť. Všetky špecifikácie sa vzťahujú na konkrétny produkt.WeightBase+Slúchadlo: 28.85 g*veľkosť Produktu, hmotnosť výrobku, a súvisiace údaje sú teoretické hodnoty len. Skutočné merania jednotlivých produktov sa môžu líšiť. Všetky špecifikácie sa vzťahujú na konkrétny produkt.Sledujte CaseStainless SteelWatch StrapSport Editon: FluoroelastomerClassic Vydanie: LeatherElite Vydanie: MetalColourGraphite BlackCoral RedMocha BrownCamelliaTitanium GrayDisplay1.53-palcový AMOLED sklo displeja s 460 x 188 pixelov a 326 PPI. Podporuje prejdenie a dotýkať sa na vstup operácie.MicroprocessorKirin A1 + STL4R9ConnectivityMaximum Spojenie Vzdialenosť: 150 m (Bez akejkoľvek prekážky)*dáta pochádzajú od Huawei labs. Skutočná situácia sa môže líšiť podľa prostredia.Frekvencia: 2.4 GHz, BT5.2, podporuje WS/BR/EDRSensorsAccelerometer SensorGyroscope SensorOptical Srdcovej frekvencie SensorAmbient Svetlo SensorHall SensorButtonTwo rýchle uvoľnenie tlačidiel. Stlačte dve tlačidlá súčasne na uvoľnenie tela (slúchadlá) od držiteľa.Bočné tlačidlo, ktoré podporuje stlačením a pridržaním, lisovanie, a dvojitým klepnutím.Systém RequirementsAndroid 4.4 alebo novšiu verziu, systém iOS 9.0 alebo laterWaterproof LevelIP57*kožený opasok nie je odolný voči vode.Batéria LifeCapacity: 120 mAhType: Stredné Li-ion Batéria*Typická hodnota. Skutočná kapacita sa môže mierne líšiť.Táto kapacita je nominálna kapacita batérie. Skutočná kapacita batérie pre jednotlivé telefón môže byť mierne vyššie alebo nižšie nominálnej kapacity batérie.Nabíjanie PortType-CIn Na BoxHUAWEI TalkBand B6 x 1Charging Kábel x 1Ear Tip x 3Strap Úprava Nástroj (za Predpokladu, s Elite Verzia) x 1Quick Začať x 1Safety Informácie x 1Warranty Karta x 1

Štítky: kapela smart, základná fitness náramok, smart home, huawei b5 talkband popruh, band 6 česť, česť, kapela elast, honor huawei band 3, 5 mi kapela popruh, hakko oled

Funkcia Činnosť Tracker
Názov Značky Huawei
Typ Obrazovky OLED
Pôvod CN(Pôvodu)
Nepremokavé Triedy Profesionálny Vodotesný
Kapela Materiál Kožené
Jazyk Hebrejské
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Dotykový Displej Áno

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty