20-45A 220V MIG/MMA 2-v-1 MIG-250 250Amp Invertor DC Zvárač IGBT Plyn/Gasless Postavený Podávač Drôtu

s11064

€163.04

-18.12

€181.16

-10 %

Nový produkt

Popis Produktu Kľúčové Vlastnosti

IGBT Invertor Technológia

IGBT v invertor technológia funkcie súčasné ovládanie, vysoká kvalita, stabilný výkon, malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko ovládateľný, ekonomický, praktické. V IGBT zvárač je tiež vybavený nadprúdu, prepätiu, prehriatiu, atď..

Multifunkčný Panel

Jednoduché prepnutie, ak chcete zmeniť zváranie režime rýchlo. Je tiež vybavený výrazným LCD monitor, ktorý zobrazuje napätie a zosilňovačov pre kontrolu. Má nastaviteľný drôt krmivo rýchlosť tlačidlo, môžete nastaviť tak, aby vyhovovali vašej žiadosti a zvárať s hrúbkach.

Vnútorný Vodič Feeder

Pomocou vysoko kvalitných integrovaný podávač drôtu na zabezpečenie plynulého vodič dodávky, nastaviteľné napätie a zvárací prúd. Full-size MIG platformu, s 60% dz, zabezpečuje dlhú zváranie, beží na hladké priemernú rýchlosť a veľký, silný motor.

Účinný Chladiaci Ventilátor

Pokročilý systém chladenia ponúka vstavané prehriatiu ochrany, prepäťové ochrany a ochrany nízkeho napätia. Zabezpečiť, aby plasma cutter má stabilné a trvanlivé, vysoký výkon a bezpečnosť v prevádzke je zaručená.

Kompaktný a Prenosný

Na 788h-USB design ponúka kompaktný tvar tela, v kombinácii s pohodlné rukoväť; je To ľahké a ľahko sa pohybovať. Takže ich môžete vziať ju na miesto, kde chcete ľahko.

Široko Používaný, je ideálny pre zváranie bežných tenké oceľ a železo, ideálny pre domácich KUTILOV, pracovné miesta a všeobecné opravy. Mini veľkosť, ale aj praktické, dostanete profesionálny povrch na zváranie. To ponúka jednoduché prenášanie, rukoväť, nízka hmotnosť, kompaktný dizajn, ľahko preklad a skladovanie.

Funkcie a Detaily 【 IGBT invertor] vyzýva - IGBT funkcie invertor technológia sa vyznačuje aktuálny kontroly, vysoko kvalitný, stabilný výkon, malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko ovládateľný, ekonomický, praktické. 【ROZDIEL PANEL] vyzýva - Ľahko zmeniť zváranie režime. Je tiež vybavený výrazným LCD monitor, ktorý zobrazuje napätie a zosilňovačov pre kontrolu. Je ľahké kontrolovať a použitie. 【VNÚTORNÉHO DRÔTU FEEDER] vyzýva - Vysoko kvalitný integrovaný podávač drôtu na zabezpečenie bezproblémového vodič dodávky, nastaviteľné napätie a zvárací prúd. Prejdite s hladkými priemernú rýchlosť a silný veľkú motora. 【 EFEKTÍVNE RADIÁTOR] vyzýva - To má efektívny chladiaci systém na ochranu zváracie zariadenie pred poškodením. Tam sú otvory na oboch stranách a silné chladiaci ventilátor na zadnej rozptýliť teplo. 【Široké Uplatnenie] vyzýva - Vhodný pre bežné zváranie pokutu, oceľ a železo, ideálny pre domáce HOBBY práce a opravy vo všeobecnosti. Účtovná rukoväť, nízka hmotnosť, kompaktný dizajn, ľahko premiestniť a uložiť.

Špecifikácia Účinnosť: 85% Zvárač Typ: MIG MMA MAG Napätie: 230 x 15% 1 Fáza Výstupný prúd: 40-250 Stupeň Ochrany: IP21S Platné Priemer Drôtu: 0.8-1.0 MM

Obsah balenia Zahrnuté 1 x MIG-250 Invertor Zvárač 1 x Zvárač MIG Horák 1 x Elektródy, držiak 1 x Zem Svorka 1 x Zvárač je Maska a Štetec, 1 x Príslušenstvo Súprava

Obrázok:

Štítky: mig zváranie podávač drôtu, al mig zváranie, weld, zvárač, menič alternatívu, mig sig, mig, 40n60 igbt, zvárač tig ce, mma krátke

Rozmery 500x305x370mm
Číslo Modelu MIG-250QBHJ000001
Použitie priemysel alebo živnostníkov, ktoré vyžadujú vysokú kvalitu zvárania výkon.
Rýchlosť Podávania Drôtu 2.5-13m/min
Hmotnosť 23KG
Pôvod CN(Pôvodu)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty