Elektronické Tetovanie Mol Odstránenie Plazma Pero, Laserové Tváre Pehaveniu Tmavé Miesto Odstraňovač Stroj Tvár Starostlivosť O Pleť, Kozmetické Zariadenia

s10956

€37.10

-13.71

€50.81

-26 %

Nový produkt

Chceš sa zbaviť nepríjemné veci na tvár? Aby sa vaše oči viac tu! Tento stroj používa ultrazvukové technológie a mikropočítačové ovládanie odstrániť na mieste, bodka mol, granulácie, pehaveniu a nechcené tetovanie v efektívnym spôsobom, žiadne bolesti, žiadne krvácanie, veľmi bezpečný. Môžete ho použiť aj doma bez ísť do nemocnice, veľmi pohodlný, nie?

Funkcie: Profesionálny stroj na odstránenie druhy mieste na tvári a na povrchu kože, napríklad, pehaveniu, vek pigment, bodka mol, granuláciu a tetovanie. Ultrazvukové technológie, takže pacient č existenciu elektrický prúd v procese, žiadne bolesti, žiadne krvácanie. Veľkú silu, high-frequency, vysoká presnosť, rýchly účinok. Ponúka viac stabilnú kontrolu a lepší výkon. 10 úrovne pracovnej intenzity označené zelené a červené svetlo, môžu byť zvolené v závislosti od zaobchádzania objektu a okolie. Vybavené jemné ihly pre pohodlnejšie použitie. Ideálne pre salón krásy, plastové nemocnice a domáce použitie.

Špecifikácie:

Materiál: ABS + Elektronických Komponentov

Farba: Biela

Napätie: 110V/220V/230V

Voliteľné Zástrčky: NÁM Zástrčku, EÚ Zástrčku, UK Plug

Veľkosť: Hlavný Stroj: Cca. 26.5 * 19 * 6typ / 10.4 * 7.5 * 2.4 palec

Spot Pero(Bez Drôtu): Cca. 11.5 cm / 4.5 palec,

Ihla Vedúci: Cca. 0.2 cm / 0.08 palec

Hmotnosť Balenia: Cca. 1246g

Typ: Spot Odstránenie

Funkcia: Odstránenie Hemoroidov, Spot, Mäso, Hemoroidy, Opice, Bradavice, Melanín, bodka, Tetovania, atď.

Ako Používať:

Odstránenie Mieste:

Vrátane kontaktných mieste miesto sa pohybuje dopredu a dozadu mierne, môže byť jasne zistené, že melanín v elektrických akupunktúra po saul zoom black spadne. Ak zrážky plytké škvrny, oblasť je menšia, môže byť odstránenie niekdajšie. Ak väčšiu plochu a pigmentácie je hlbšie, musí byť 2-3 krát na liečbu. Na cosmetologist by mali venovať pozornosť udržať ruku rovnováhu, zatiaľ čo držíte elektrické akupunktúra pri používaní elektrických akupunktúrnej liečby, vyhnúť spôsobiť popáleniny pri spracovaní, odtieňov a vplyv na hojenie rán, zanechať jazvy jav.

Odstránenie Dot Mol:

Venovať osobitnú pozornosť rozlíšiť mol rozsahu, niektoré krtkovia rásť na povrchovej vrstvy pleti, ale ich korene sú až hlboké podkožného tkaniva. Pri liečbe, namiesto použitia ihly v čase, poškriabať povrch, krtkovia, najlepší spôsob je v malých štvorcov. Ak mol rastu pomerne hlboké, radšej byť v 2-3 dni pred hojenie rán výživný krém potiahnuté malé živé bunky, aby sa zabránilo zápal po spracované. Okrem toho, toto môže zabrániť kože konkávne motykou. Keď utieranie výživy mráz, by mali venovať pozornosť na rany s zápal situáciu, to nie zničiť.

Odstránenie Granuláciu:

Elektrický akupunktúra ústa mierne kontakt granulácie, derivátové granuláciu koreňových buniek na rádium rádio ihly spálil na smrť, O týždeň, granuláciou môže spadnúť na vlastnú päsť. Ak granuláciu je malé, môžete použiť laser radio jednorazové ihly pálenie živnú pôdu pre granuláciu. Ak granuláciu je veľké, potom by mali byť spálené pre mnoho krát, vyhnúť rany hojí.

Odstránenie Tetovania:

Centrálne napáliť tetovanie, ak jeho plocha je väčšia, je vhodné používa veľké ihly. Metóda spaľovania tetovanie je približne rovnaká ako skenovanie mieste, prevádzkový čas môže byť o niečo dlhšie a oblasti(viac ako 3 cm) treba riešiť mnoho krát. Inak, náhodou baktérie, infekcie, dôsledkom je nepredstaviteľné. Kozmetika a zákazník by mal byť opatrný. Ak máte vážny zápal situácie, čo najrýchlejšie ísť do nemocnice na ošetrenie.

Poznámky:

1. Nechcem trhať chrastavitosti sami a nechať chrastavitosti spadne v prírode spôsobom, aby sa zabránilo infekcii.

2. Oživenie obdobie je 3-6 mesiacov, prosím nejedzte zázvor, hovädzie mäso a omáčku počas rekonvalescencie.

1 x Hlavné Stroj

1 x Mieste Odstránenie Pero s Drôtom

5 x Jemné Ihly

1 x Hrubú Ihlu

1 x Ihla Hlavu

1 x Konektor

1 x anglický Manuál

Štítky: mol odstraňovač berruga, dr.pero microneedling, pero plazmy, pero smart, pero pro, pulz úľavu, mol remov, bradavice, krtkovia odstraňovač, dr.pero a7

Pôvod CN(Pôvodu)
Zdroj Napájania US
Spot Pero Veľkosť(Bez Drôtov) Cca.11 cm / 4.3 palce
Hmotnosť Balenia Approx. 1073g
Názov Značky TMISHION
Hlavné Stroj Veľkosť Cca.32.5 x 22.5 x 9 cm / 12.8 x 8.9 x 3,5 palca
farba Biela
Druh 4
Číslo Modelu DR-180328-1
POUŽÍVA SA PRE Na mieste,Bradavice,Tetovanie a pod Odstráňte Pero Zariadenia
miesto pôvodu CN
Materiál 4
Výrobný proces Stroj Vyrobený
Voliteľné Zástrčky NÁS Zástrčku, EÚ Plug
Veľkosť 32.5 x 22.5 x 9cm / 12.8 x 8.9 x 3.5inch

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty