Inteligentné Batérie Systém Riadenia 10S 36V Lítium Alebo Li-ion Batérie BMS Ochrany Rada

s10779

€34.01

Nový produkt

PREHĽAD smart BMS s Bluetooth a komunikácia s PC, ktorá sa použije na ochranu a monitorovať stav batérie viditeľné z počítača a váš telefón android APP ochranu doske je 10 series-36V lítium-batérie, môže byť použitý pre ternární lítiové batérie, mangán, kyselina lítiové batérie, kobalt kyseliny lítiové batérie. Stabilné rôzne ochranné funkcie pre nabíjanie a vybíjanie, ako presné preplatok ochrany, viac-absolutórium ochrany, prepäťová ochrana, a skratu ochrana. Batérie core hardvéru smart vyvážené spracovanie, správne vyváženú prúd, primerane vyvážené teplo vyžarujúce, zlepšenie výkonu batérie.

Programovateľné 10S BMS Funkcia

1). detekcia a ochrana viac-poplatok,viac-absolutórium.

2). detekcia skratovanie nabíjací port, s dvoma vrstvami ochrany proti cez-napätie pri nabíjaní.

3). napätie vyvažovanie.

4). detekcia vodiče odpojit'.

5). S Mobilným telefónom ( systém Android, Verzia 4.3 alebo novší) prevádzka softvérový systém na správu detekciu batérie pracovný stav a niektoré parametre nastavenie. ( Bluetooth)

6). S PC prevádzky riadiť detekciu batérie pracovný stav a niektoré parametre nastavenie. ( s UART modul)

Ako sa pripojiť na bms?

Ako používať 36V 10S Smart batérie systém riadenia s Bluetooth?

Ako používať 36V 10S Smart batérie systém riadenia s PC Komunikácia modul?

Láskavo pripomenúť! 1. pred inštaláciou ochrany dosky, batérie bunky musia byť uzavreté dobre (každý napätia rozdiel medzi každá bunka je menšia ako 0,05 V, vnútorný odpor rozdiel nie je viac ako 5mΩ, kapacita rozdiel je menej ako 30mAh). Lepšie batérie bunky, dôslednosť, už beží vzdialenosť. 2. Batéria by mala byť paralelne prvý a potom zapojené v sérii s cieľom zabezpečiť zváranie je správne. Prosím, použite nikel gazy zvaru the18650 batérie buniek, iné batérie s spájky. Nepoužívajte skrutky pre batériu buniek spojenie alebo to môže popáleniny sa ochrany rada IC.

Štítky: batéria skúter, 36v batérie bicykli, lee minho, 36v batérie lítium -, 36v, 36 v batéria, 36v li ion, nadrozmerné voľné bavlnené nohavice pre ženy, lee min ho tričko, prípade lee min ho

Kapacita 21 - 30Ah
Druh Lítiová Batéria
Veľkosť 108*65*10cm
Napätie 36v
Položka Druh 36V 10S programable BMS
Funkcia Bluetooth alebo UART komunikačný modul BMS

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty