Bezdrôtový Infračervený Detektor 433MHz Pohybový Senzor Pre PG103 W2B Wifi, GSM Domov Zabezpečovacej signalizácie

s10720

€5.80

-0.79

€6.59

-11 %

Nový produkt

-> Na produkt sa bezdrôtové pasívny infračervený detektor s vysokou stabilitou. -> Prijala, pokročilé technológie na spracovanie signálu - > > poskytujú superhigh schopnosť detekcie a anti chyba alarm.

-> Detektor bude detekovať pohyb človeka automaticky, keď votrelec prejsť zistené oblasti,a to vyšle varovný signál budíka hostiteľa, ak je pohyb.

-> Na produkt je vhodný pre bezpečnosť bytového domu, vily, továrne, trhy, sklady, administratívnu budovu, princíp infračerveného detektora je indukčné infračervený signál z ľudského tela,a teplota je viac citlivý na prostredie,to dokáže detekovať pohyb ľudského tela,rozsah detekcie je zvyčajne 5-12 m,letná teplota je vysoká,rozsah detekcie bude takmer;v Zime pri nízkych teplotách,rozsah detekcie bude ďaleko. Infračervený senzor by mal byť inštalovaný v polohe 2,2 m forme zemi, na odhaľovanie územia. Infračervené môže byť inštalovaná iba v interiéri, nie na slnko,nie na okno a teplota ľahko zmeniť. Infračervené inštalácie budú mať vplyv na rozsah detekcie a presnosti detekcie. 1 * bezdrôtový infračervený detektor (batéria nie je súčasťou dodávky), Nainštalujte viac doplnky, aby váš systém silnejší, prosím kliknite nižšie foto kúpiť ďalšie príslušenstvo.

Štítky: alarm b ez p e, snímač pohybu, bezdrôtový alarm skúter, earykong, snímač pohybu pir alarma, pohybu pir senzor, gsm drôt alarm systém, 433mhz pir senzor, pir wifi, gsm senzor

Číslo Modelu PG103-PIR
Použitie Detektor Pohybu
Pracovné Frekvencie 433mhz
farba Biela
Názov Značky NiWoolf

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty