Samsung Originálne LED Peňaženky Kryt Kryt Telefónu Galaxy S20 Plus S20+ S20Plus S20 Ultra Spánku Funkcie Karty Vrecku

s10706

€36.60

-4.07

€40.67

-10 %

Nový produkt

Prehľad Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra LED Peňaženky Kryt je multifunkčné prípade, že obchody karty v interiéri vrecku a zobrazuje LED upozornenia na vonkajšej strane. Na titulnej LED svetlá vás upozorní na prichádzajúce hovory, správy, aktuálny čas, a ďalšie. Jednoducho stlačte tlačidlo napájania telefónu s uzavretým prípade ak chcete získať všetky potrebné informácie. Jednoduché Oznámenia Prijať hovor a dostanete upozornenia sa s farebnými LED displej LED Peňaženky Kryt. Dokonca môžete priradiť vlastné ikony na vaše kontakty pre zábavu točiť na caller ID. Uchovávajte ho v ruke Držať dôležitým banková karta alebo tranzitu karty presuvnou to do karty vrecko vo vnútri krytu. Týmto spôsobom budete vždy vedieť, kde to je: s vaším telefónom. Inovovaný ochrany shell-typ dizajn ponúka zvýšenú ochranu vášho telefónu, zatiaľ čo nové látky-ako materiál robí grip najmä pohodlné do ruky.

Tento produkt je zabezpečené, že je zakúpené od spoločnosti Samsung výrobcovia mobilných telefónov príslušenstvo predajných kanálov , úplne 100% pravý originál. Poznámka : Pred aktualizáciou softvéru telefónu sa, prosím, demontovať, mobilný telefón kryt , po mobilného telefónu upgrade je vyplnený potom inštalácie mobilného telefónu kryt. Ako je nosenie mobilného telefónu kryt na upgrade telefón bude systém kryt telefónu čipy sa nemôžu prispôsobiť s telefónom systému, výsledkom je, že mobilný telefón kryt nie je možné používať.

Značka:Samsung

Dostupné farby:

Galaxy S20 :Čierna ,Biela,Ružová ,Bule ,Šedá

Galaxy S20 Plus(S20+):Čierna ,Biela,Ružová ,Bule ,Šedá

Galaxy S20 Ultra:Čierna ,Gay

Batéria Krajina Pôvodu: Čína

Balenie špecifikácia: bulk balení (plastové vrece balík)

Poznámka : Prosím, nezabudnite odstrániť kryt telefónu pred aktualizáciou systému telefónu. To je dobré pre vaše kryt telefónu.

Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Vážení zákazníci a priateľa:

keď si kúpite svoj položky. ak sa nič nezvyčajné nedeje:Neboli prijaté položky,alebo v rozpore s popisom alebo iné dôvody, aby ste neboli spokojní. Prosím, nenechávajte neutrálne(alebo negatívnu)spätnú väzbu alebo otvorenej ľahko,prosím, neváhajte a napíšte ma kontaktovať. Budeme sa snažiť, služby na riešenie vám problém. Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Opäť ďakujem.

Budeme loď vašej položky, akonáhle je to možné po zaplatenia. Ak sa vaše položky vybehol z akcií alebo iných problémov. Budeme vám hneď ako to bude možné. Normálne, budeme loď ju Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Medzinárodnú Dopravu vyžaduje zložitejšie prepravné postupy. Ak položka nie prísť po očakávania deň alebo akúkoľvek inú otázku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Budeme sa snažiť vyriešiť problém

Štítky: top y2k, samsung galaxy diaľnici a61, galaxy s20, galaxy samsung, maska spánku, prípad s 20 plus, galaxy s20 samsung, s20 ultra samsung, zložiť telefón, prípade samsung galaxy s20 fe

Funkcie Jednoduché a pohodlné
Druh Flip Case
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Samsung
Kompatibilné Značky Samsung
Model LED Kryt ochranný Kryt Telefónu Prípade

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty