Bike Počítača Požičovňa Počítačov Nepremokavé Bezdrôtové A Káblové MTB Cyklistické počítadlo kilometrov Stopky Rýchlomer Hodinky LED Digitálne Sadzba

s10372

€11.78

-4.8

€16.58

-28 %

Nový produkt

Pre cyklistov, stopky, má perfektný efekt. Po prvé, je to ako rýchlosť bicykla včas, aby sa jazdec na ovládanie a distribúciu energie. Po druhé, ukazuje celkového počtu najazdených kilometrov, ktoré poskytujú základ pre jazdcov na dokončenie daného plánu a sudca smer. Ukazuje čas a umožňuje jazdcami, rozvrh prestávok a kedykoľvek.

Tento druh bicyklov počítač k dispozícii pre 5 jazykov, ktoré obsahuje angličtina, Nemčina, francúzština, Espanol, holandský, takže je jednoduchšie pre ľudí použitie! Zahrnuté funkcie poskytujú s takmer 19 rôznych údaje & funkcie kategória odkaz. Tiež vybavený vnútorným kvalitné čip, ktorý môže vypočítať vzdialenosť a rýchlosť rýchlo a stabilne.

Funkcie:

【5 LANGUEGES NA DIGITÁLNY DISPLEJ LCD] vyzýva Podporu pre päť jazykových systémov: angličtina, Nemčina, francúzština, Espanol, holandský. It' s už problém vysporiadať sa s non-native jazyka pokyny na prevádzku. 2 Palcový LCD displej bicykel počítadlo kilometrov zavádza digitálne obrazovky bez reflexné slepé škvrny, ktoré pomáha jednoducho a jasne ukázať vaše cyklistické údaje na prvý pohľad.

【AUTOMATICKÁ PAMÄŤ-TÝŽDENNE AKTUALIZOVANÉ] vyzýva kruhové zobrazenie histórie dáva automatickú pamäť a ukladanie dát na 7 dní, ktoré pričom vaša jazda na bicykli údaje cenné. Jemné kvalitné čip pre rýchle a stabilné výpočet počtu najazdených kilometrov a rýchlosť. Vstavaný ocele lopta prejsť na dosiahnutie automatický wake-up funkcia, takže keď budete triasť bike počítača, môžete počuť oceľová guľôčka, trasie.

【4 RIADKY DISPLEJ SÚČASNE] vyzýva Povoliť viac údajov, ktoré sa majú zobraziť na jednej obrazovke, poskytovanie rôznych koni štatistiky prostredníctvom stlačte tlačidlo [MODE] tlačidlo, aby ste mohli jasne zachytiť proces rôzne funkcie bez toho, aby museli obťažovať prepínanie ďalších rozhrania často. Nepremokavé výkon udržuje pohybujúce sa v každom prostredí, alebo počasia.

【MULTI FUNKCIE USPOKOJENIE POTRIEB] vyzýva Našich rýchlomer obsahuje 14 funkcie, ktoré sa týkajú cyklistické údajov, a 5 vystúpenia počítadlo kilometrov sám. Jednoduchá obsluha sledovať vaše vonkajšie cyklistické reálnom čase vzdialenosť, current/max/priemerná rýchlosť, jazda času, spotreby kalórií, teplotu, stopky, týždenný na koni čas/vzdialenosť atď. "FUNKCIA RESET": hodiny režime, stlačte a podržte tlačidlo (REŽIM) na 2 sekundy, zadajte parameter systému nastavenie.

【Kvalitný materiál] vyzýva Vyrobené z kvalitného materiálu s jemným procesu, je ľahký, prenosný, praktický, vodotesné, odolné voči vysokým a nízkym teplotám.

【Podsvietenie] vyzýva Jazda v tme? podsvietenie, funkcia robí obrazovky viac čitateľné, ako sa svieti prilba svetla na obrazovke.

【Denne Nepremokavé] vyzýva neukladajte výrobok do vody alebo zmoknúť v daždi na dlhú dobu. Pokrytie plastov deformácii, keď je zlé počasie.

Specifciations:

Materiál: ABS

Displej: 2.1 palec

Displej Piatich Jazykoch(Angličtina, Nemčina, Francúzsko, Holandsko, Espanol)

Batérie: 2 * CR2032H Tlačidlo bunky (súčasťou balenia)

Použitie: MTB, Road Bike

Vodotesný:Denne nepremokavé

Montážna poloha:Riadidlá

Veľkosť: 60 * 44 * 15 mm / 2.4 * 1.7 * 0.6 v

Veľkosť balenia: 100 * 70 * 50 mm / 3.9 * 2.8 * 2.0 v

Package hmotnosť: 91g / 3.2 uncu

Obsah Balenia:

1 * Bezdrôtový Počítač

1 * Držiak Sedadla

2 * Batérie

1 * Sada Plastov Popruhy

1 * Senzor

1 * Magnet

2 * Hubky Pad

1 * Gumové Slučky

Štítky: mileag, trainermat, garmin 920xt predchodcu hodinky, gps trek, mravec micro, garmin srdce monitora hodinky, zwifit, garmin rýchle uvoľnenie, lednovo, x7pro

Číslo Modelu Rýchlomer
Stopky a Príslušenstvo Bezdrôtové Stopky

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty